Showa Shock Oil Seal

Showa Shock Oil Seal

199 SEK
Shock Oil Seal

  • Oil seal


  • Läs mer...

    Leverans: Standardleverans 2-7 arbetsdagar

    • Fraktfritt på order över 2000 kr*
    • Gratis storleksbyten*
    • Betala säkert med kort
    • Har du frågor om den här produkten? Maila oss, så svarar vi snabbt!

    * Bilder och produktinformation är hämtat från våra leverantörer. Vi reserverar oss för felaktigheter och felskrivningar.

    • VarumärkeShowa

    Beskrivning

    Art.nr: 13140597

    VendorNo:  R32001801
    Material:  Rubber
    Mounting Position:  Rear
    Type:  Shock
    Units:  Each
    Passar:
    TillverkareModellÅrsmodell
    SUZUKIRM-Z 2502009
    SUZUKIRM-Z 2502010
    SUZUKIRM-Z 2502011
    SUZUKIRM-Z 2502012
    SUZUKIRM-Z 2502013
    SUZUKIRM-Z 2502014
    SUZUKIRM-Z 2502015
    SUZUKIRM-Z 4502009
    SUZUKIRM-Z 4502010
    SUZUKIRM-Z 4502011
    SUZUKIRM-Z 4502012
    Visa mer