Athena Piston Ring

Athena Piston Ring

€11,19
lue lisää

Toimitus: Normaalitoimitus 2-7 arkipäivää

  • Ilmainen toimitus tilauksissa yli € 200*
  • Ilmaiset koon vaihto*
  • Turvallinen korttimaksaminen
  • Kysymyksiä? E-mail meitä, me vastata nopeasti!

* Kuvat ja tuotetiedot ovat peräisin toimittajiltamme. Virheitä ja kirjoitusvirheitä lukuun ottamatta.

  • MerkkiAthena

Kuvaus

Tuotenumero: 09120104

VendorNo:  S41316157
Bore Size:  57,94 mm
Engine Type:  2-Stroke
Piston Material:  Aluminum
Units:  Set
Sopii:
ValmistajaMalliVuosimalli
KAWASAKIKX 1251974
KAWASAKIKX 1251975
KAWASAKIKX 1251976
KAWASAKIKX 1251977
KAWASAKIKX 1251978
KAWASAKIKX 1251979
KAWASAKIKX 1251980
KAWASAKIKX 1251981
KAWASAKIKX 1251982
KAWASAKIKX 1251983
KAWASAKIKX 1251984
Näytä lisää