Showa Shock Guide Bush

Showa Shock Guide Bush

€9,49
Shock Guide Bush

  • Guide bushing


  • lue lisää

    Toimitus: Normaalitoimitus 2-7 arkipäivää

    • Ilmainen toimitus tilauksissa yli € 200*
    • Ilmaiset koon vaihto*
    • Turvallinen korttimaksaminen
    • Kysymyksiä? E-mail meitä, me vastata nopeasti!

    * Kuvat ja tuotetiedot ovat peräisin toimittajiltamme. Virheitä ja kirjoitusvirheitä lukuun ottamatta.

    • MerkkiShowa

    Kuvaus

    Tuotenumero: 13140601

    VendorNo:  R27501801
    Inside Diameter:  18,00 mm (0,709")
    Mounting Position:  Rear
    Type:  Shock
    Units:  Each
    Sopii:
    ValmistajaMalliVuosimalli
    SUZUKIRM-Z 2502009
    SUZUKIRM-Z 2502010
    SUZUKIRM-Z 2502011
    SUZUKIRM-Z 2502012
    SUZUKIRM-Z 2502013
    SUZUKIRM-Z 2502014
    SUZUKIRM-Z 2502015
    SUZUKIRM-Z 4502009
    SUZUKIRM-Z 4502010
    SUZUKIRM-Z 4502011
    SUZUKIRM-Z 4502012
    Näytä lisää