Moose Racing Torque Spacer Kit

Moose Racing Torque Spacer Kit

625 NOK
Torque Spacer Kit

  • Simple but effective way to shift the torque curve to favor the low-end to mid-range band of the rev range
  • CNC-machined, eliminating interference problems when installing; includes gaskets and bolts
  • Insert spacer between cylinder and reed valve
  • Made in the U.S.A.


  • Les mer...

    Levering: Midlertidig utsolgt


    • Gratis frakt på bestillinger over € 200*
    • Gratis bytte av størrelse*
    • Sikker betaling med kort
    • Spørsmål? E-mail oss, svarer vi raskt!

    * Bilder og produktinformasjon er gitt fra våre leverandører. Vi tar forbehold om feil og skrivefeil.

    • MerkeMoose Racing

    Beskrivelse

    Artikkelnr.: M56008312

    VendorNo:  08-312SK
    Base Finish:  Raw
    Color/Finish:  Raw
    Features:  Includes Gaskets
    Material:  Aluminum
    Type:  Flange
    Units:  Kit
    Passer:
    ProdusentModellÅrsmodell
    SUZUKIRM 2501996
    SUZUKIRM 2501997
    SUZUKIRM 2502003
    SUZUKIRM 2502004
    SUZUKIRM 2502005
    SUZUKIRM 2502006
    SUZUKIRM 2502007
    SUZUKIRM 2502008
    YAMAHAYZ 2501997
    YAMAHAYZ 2501998
    YAMAHAYZ 2501999
    Vis mer