Showa Shock Oil Seal

Showa Shock Oil Seal

200 NOK
Shock Oil Seal

  • Oil seal


  • Les mer...

    Levering: Standardlevering 2-7 virkedager

    • Gratis frakt på bestillinger over € 200*
    • Gratis bytte av størrelse*
    • Sikker betaling med kort
    • Spørsmål? E-mail oss, svarer vi raskt!

    * Bilder og produktinformasjon er gitt fra våre leverandører. Vi tar forbehold om feil og skrivefeil.

    • MerkeShowa

    Beskrivelse

    Artikkelnr.: 13140597

    VendorNo:  R32001801
    Material:  Rubber
    Mounting Position:  Rear
    Type:  Shock
    Units:  Each
    Passer:
    ProdusentModellÅrsmodell
    SUZUKIRM-Z 2502009
    SUZUKIRM-Z 2502010
    SUZUKIRM-Z 2502011
    SUZUKIRM-Z 2502012
    SUZUKIRM-Z 2502013
    SUZUKIRM-Z 2502014
    SUZUKIRM-Z 2502015
    SUZUKIRM-Z 4502009
    SUZUKIRM-Z 4502010
    SUZUKIRM-Z 4502011
    SUZUKIRM-Z 4502012
    Vis mer