Showa Shock Guide Bush

Showa Shock Guide Bush

99 NOK
Shock Guide Bush

  • Guide bushing


  • Les mer...

    Levering: Standardlevering 2-7 virkedager

    • Gratis frakt på bestillinger over € 200*
    • Gratis bytte av størrelse*
    • Sikker betaling med kort
    • Spørsmål? E-mail oss, svarer vi raskt!

    * Bilder og produktinformasjon er gitt fra våre leverandører. Vi tar forbehold om feil og skrivefeil.

    • MerkeShowa

    Beskrivelse

    Artikkelnr.: 13140601

    VendorNo:  R27501801
    Inside Diameter:  18,00 mm (0,709")
    Mounting Position:  Rear
    Type:  Shock
    Units:  Each
    Passer:
    ProdusentModellÅrsmodell
    SUZUKIRM-Z 2502009
    SUZUKIRM-Z 2502010
    SUZUKIRM-Z 2502011
    SUZUKIRM-Z 2502012
    SUZUKIRM-Z 2502013
    SUZUKIRM-Z 2502014
    SUZUKIRM-Z 2502015
    SUZUKIRM-Z 4502009
    SUZUKIRM-Z 4502010
    SUZUKIRM-Z 4502011
    SUZUKIRM-Z 4502012
    Vis mer