Renthal Front Sprocket 520 KX 125 08'

Renthal Front Sprocket 520 KX 125 08'

325 NOK
Front Sprocket

  • CNC-machined from case hardened and core refined 655M13 nickel chromium steel
  • Machined self-cleaning mud grooves at each tooth to prevent mud buildup help increase wear resistance
  • Ultralight design has a 10-15% weight savings


  • Les mer...
    • Gratis frakt på bestillinger over € 200*
    • Gratis bytte av størrelse*
    • Sikker betaling med kort
    • Spørsmål? E-mail oss, svarer vi raskt!

    * Bilder og produktinformasjon er gitt fra våre leverandører. Vi tar forbehold om feil og skrivefeil.

    • MerkeRenthal

    Beskrivelse

    Artikkelnr.: R33752012

    MATERIAL:  Steel
    PITCH:  520
    POSITION:  Front
    TEETH:  12
    Units:  Each
    Passer:
    ProdusentModellÅrsmodell
    KAWASAKIKX 1251992
    KAWASAKIKX 1251993
    KAWASAKIKX 1251994
    KAWASAKIKX 1251995
    KAWASAKIKX 1251996
    KAWASAKIKX 1251997
    KAWASAKIKX 1251998
    KAWASAKIKX 1251999
    KAWASAKIKX 1252000
    KAWASAKIKX 1252001
    KAWASAKIKX 1252002
    Vis mer