Showa Shock Guide Bush

Showa Shock Guide Bush

€9,49
Shock Guide Bush

  • Guide bushing


  • Lees meer....

    Levering: Standaard levering 2-7 werkdagen

    • Gratis verzending bij bestellingen boven de € 200*
    • Gratis omruil van maten*
    • Veilig betalen met een kaart
    • Vragen? E-mail ons, wij antwoorden snel!

    * Afbeeldingen en productinformatie zijn afkomstig van onze leveranciers. Fouten en typefouten voorbehouden.

    • MerkShowa

    Beschrijving

    Artikelnr.: 13140601

    VendorNo:  R27501801
    Inside Diameter:  18,00 mm (0,709")
    Mounting Position:  Rear
    Type:  Shock
    Units:  Each
    Past:
    FabrikantModelBouwjaar
    SUZUKIRM-Z 2502009
    SUZUKIRM-Z 2502010
    SUZUKIRM-Z 2502011
    SUZUKIRM-Z 2502012
    SUZUKIRM-Z 2502013
    SUZUKIRM-Z 2502014
    SUZUKIRM-Z 2502015
    SUZUKIRM-Z 4502009
    SUZUKIRM-Z 4502010
    SUZUKIRM-Z 4502011
    SUZUKIRM-Z 4502012
    Laat meer zien