Showa Shock Oil Seal

Showa Shock Oil Seal

143 DKK
Shock Oil Seal

  • Oil seal


  • Læs mere.

    Levering: Standardlevering 2-7 arbejdsdage

    • Gratis levering på ordrer over € 200*
    • Gratis ombytning af størrelse*
    • Sikker betaling med kort
    • Spørgsmål? E-mail os, vi svare hurtigt!

    * Billeder og produktinformation kommer fra vores leverandører. Der tages forbehold for fejl og tastefejl.

    • MærkeShowa

    Beskrivelse

    Artnr: 13140597

    VendorNo:  R32001801
    Material:  Rubber
    Mounting Position:  Rear
    Type:  Shock
    Units:  Each
    Passer:
    FabrikantModelModelår
    SUZUKIRM-Z 2502009
    SUZUKIRM-Z 2502010
    SUZUKIRM-Z 2502011
    SUZUKIRM-Z 2502012
    SUZUKIRM-Z 2502013
    SUZUKIRM-Z 2502014
    SUZUKIRM-Z 2502015
    SUZUKIRM-Z 4502009
    SUZUKIRM-Z 4502010
    SUZUKIRM-Z 4502011
    SUZUKIRM-Z 4502012
    Vis mere